Zosilňovače

Maximalizujte svoj hudobný zážitok s našimi výkonnými zosilňovačmi pre reproduktory. Naša kolekcia zosilňovačov je navrhnutá tak, aby poskytovala presný, silný a dojemný zvuk, ktorý zvýrazní každý detail vašej obľúbenej hudby.

#SHOWMORE#

Naše zosilňovače sú optimalizované pre rôzne druhy zvukových systémov. Bez ohľadu na to, či máte malé kompaktné reproduktory alebo veľké stĺpové reproduktory, naše zosilňovače dodajú potrebný výkon pre naplnenie vášho priestoru kvalitným zvukom.

S vysoko kvalitnými komponentmi a technológiami poskytujú naše zosilňovače presný čistý zvuk bez skreslenia. S našimi produktmi budete mať kontrolu nad tým, ako chcete, aby vaša hudba znela. Každý tón, každá melódia a každý bas bude vyniknúť s neuveriteľnou čistotou a silou.

Naši odborníci sú tu, aby vám pomohli vybrať správny zosilňovač pre vaše reproduktory. S našimi zosilňovačmi dosiahnete maximálnu výkonnosť a kvalitu zvuku z vášho audio systému. Prežite hudbu tak, ako to bolo zamišlené, a urobte svoj posluchový zážitok ešte intenzívnejším s našimi zosilňovačmi pre reproduktory.

Hlavné špecifikácie zosilňovača zvyčajne zahrňujú rôzne technické parametre, ktoré určujú jeho výkon, schopnosti a kompatibilitu. Tu sú niektoré z hlavných špecifikácií, na ktoré by ste sa mali pri výbere zosilňovača zamerať:

  1. Výkon (Watt): Označuje maximálny výstupný výkon zosilňovača. Vyšší výkon znamená väčšiu schopnosť poháňať náročné reproduktory a dosiahnuť hlasný zvuk.

  2. Počet kanálov: Uvádza, koľko samostatných zosilňovačových kanálov je k dispozícii. Stereo zosilňovače majú dva kanály pre ľavý a pravý reproduktor, zatiaľ čo surround zosilňovače môžu mať viac kanálov pre vytvorenie priestorového zvuku.

  3. Impedancia: Impedancia udáva odpor elektrického obvodu zosilňovača. Správna zhoda impedancie medzi zosilňovačom a reproduktormi je dôležitá pre optimálny výkon.

  4. Frekvenčný rozsah: Označuje rozsah frekvencií, ktoré zosilňovač dokáže prehrávať. Širší frekvenčný rozsah znamená schopnosť zachytiť viac detailov v hudbe.

  5. Skreslenie: Skreslenie udáva mieru, akou môže zosilňovač deformovať zvuk. Nižšie skreslenie znamená presnejší a čistejší zvuk.

  6. Signal-to-Noise Ratio (SNR): Toto číslo udáva pomer medzi hlasným signálom a šumom. Vyššie hodnoty SNR znamenajú čistejší zvuk.

  7. Vstupné a výstupné konektory: Rôzne typy konektorov umožňujú pripojenie rôznych zariadení, ako sú prehrávače, televízory, smartfóny a ďalšie.

  8. Funkcie: Niektoré zosilňovače môžu mať rôzne funkcie, ako je integrovaný DAC (Digital-to-Analog Converter), rôzne zvukové režimy, možnosť pripojenia cez Bluetooth alebo Wi-Fi atď.

  9. Rozmery a hmotnosť: Dôležité, ak plánujete umiestniť zosilňovač do konkrétneho miesta.

  10. Značka a model: Určuje výrobcu a konkrétny model zosilňovača.

Výber zosilňovača by mal zohľadňovať vaše potreby, typ hudby, reproduktory a miesto, kde bude zosilňovač umiestnený.

Najpredávanejšie

757 magnat ma900
ZADARMOZADARMO €1 399 –14 %
Magnat MA900
Skladom do 10 dní
2155
Pôvodne: €1 399  (–14 %)
€1 199
892 magnat ma 700
ZADARMOZADARMO €899 –8 %
Magnat MA 700
Skladom do 10 dní
2429
Pôvodne: €899  (–8 %)
€819
2 položiek celkom
757 magnat ma900
ZADARMOZADARMO €1 399 –14 %
Magnat MA900
Skladom do 10 dní
€1 199 / ks

Hybridný stereo zosilňovač s vysokým výstupným výkonom. Vybrané elektrónky pre optimálny zvuk 2 x 200 W sínusového výkonu, 2 x 320 W pulzného...

2155
892 magnat ma 700
ZADARMOZADARMO €899 –8 %
Magnat MA 700
Skladom do 10 dní
€819 / ks

Pevný kovový kryt s pevným hliníkovým predným panelom a ovládacími prvkami Stereo hybridný zosilňovač s tranzistorovou a elektrónkovou...

2429