Príslušenstvo pre bicykle

Vylepšte svoje bicyklové dobrodružstvá s naším kvalitným príslušenstvom pre bicykle! Ochrana, pohodlie a štýl v jednom balení. Prejdite si našu širokú ponuku príslušenstva a zdokonalte svoju cyklistiku u nás.

#SHOWMORE#

Príslušenstvo pre bicykle je súbor doplnkových produktov a zariadení, ktoré sa používajú na vylepšenie, ochranu a prispôsobenie bicyklu a jazdného zážitku. Tieto doplnky môžu zahrňovať rôzne časti a komponenty, ktoré pomáhajú optimalizovať jazdu a zabezpečiť komfort, bezpečnosť a funkčnosť bicykla. Príklady príslušenstva pre bicykle zahŕňajú:

  1. Ochranné príslušenstvo: To môže zahŕňať helmy, kolenné a lakťové ochrany, ako aj ochranné okuliare na zvýšenie bezpečnosti jazdy.

  2. Osvetlenie: Svetlá a reflektory zlepšujú viditeľnosť bicykla a jazdca, čo je dôležité najmä v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok.

  3. Stojany a držiaky: Držiaky na bidón, telefóny alebo náradie môžu pridať praktickosť k bicyklovaniu.

  4. Pumpičky a náradie: Mini pumpičky na nafúknutie pneumatík, nářadie na drobné opravy a náhradné duše môžu byť užitočné na cestách.

  5. Kufre a tašky: Kufre na bicykle alebo tašky umožňujú prenášať veci pri bicyklovaní alebo na dlhších výletoch.

  6. Sedadlá a riadidlá: Komfortné sedadlá a ergonomické riadidlá môžu zlepšiť pohodlie a jazdný zážitok.

  7. Pneumatiky a príslušenstvo na opravy: Príslušenstvo na opravu defektov, ako sú lepiace sady a náplne, môže byť nápomocné pri rýchlej oprave pneumatík.

Toto je len zlomok príkladov príslušenstva pre bicykle. Celkovo príslušenstvo prispieva k individuálnemu prispôsobeniu bicykla potrebám a preferenciám jazdca, ako aj k zlepšeniu pohodlia a výkonu pri jazde.

Najpredávanejšie

80 položiek celkom
Bike Holder (JR-ZS288) - 360° Rotation, for Phones 4.7 - 7" - Black
€16,90 –11 %
€14,90 / ks

Držiak na bicykel má robustný a spoľahlivý mechanizmus uchytenia,...

KF2313437
Držiak na bicykel - Spider Grip - čierny
€16,90 –17 %
€13,90 / ks
KF232765
Držiak na bicykel (A251) - elastický úchyt - čierny
€25,90 –15 %
€21,90 / ks
KF237699
Hore
Ďalšie produkty