Príslušenstvo pre bicykle

Vylepšte svoje bicyklové dobrodružstvá s naším kvalitným príslušenstvom pre bicykle! Ochrana, pohodlie a štýl v jednom balení. Prejdite si našu širokú ponuku príslušenstva a zdokonalte svoju cyklistiku u nás.

#SHOWMORE#

Príslušenstvo pre bicykle je súbor doplnkových produktov a zariadení, ktoré sa používajú na vylepšenie, ochranu a prispôsobenie bicyklu a jazdného zážitku. Tieto doplnky môžu zahrňovať rôzne časti a komponenty, ktoré pomáhajú optimalizovať jazdu a zabezpečiť komfort, bezpečnosť a funkčnosť bicykla. Príklady príslušenstva pre bicykle zahŕňajú:

  1. Ochranné príslušenstvo: To môže zahŕňať helmy, kolenné a lakťové ochrany, ako aj ochranné okuliare na zvýšenie bezpečnosti jazdy.

  2. Osvetlenie: Svetlá a reflektory zlepšujú viditeľnosť bicykla a jazdca, čo je dôležité najmä v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok.

  3. Stojany a držiaky: Držiaky na bidón, telefóny alebo náradie môžu pridať praktickosť k bicyklovaniu.

  4. Pumpičky a náradie: Mini pumpičky na nafúknutie pneumatík, nářadie na drobné opravy a náhradné duše môžu byť užitočné na cestách.

  5. Kufre a tašky: Kufre na bicykle alebo tašky umožňujú prenášať veci pri bicyklovaní alebo na dlhších výletoch.

  6. Sedadlá a riadidlá: Komfortné sedadlá a ergonomické riadidlá môžu zlepšiť pohodlie a jazdný zážitok.

  7. Pneumatiky a príslušenstvo na opravy: Príslušenstvo na opravu defektov, ako sú lepiace sady a náplne, môže byť nápomocné pri rýchlej oprave pneumatík.

Toto je len zlomok príkladov príslušenstva pre bicykle. Celkovo príslušenstvo prispieva k individuálnemu prispôsobeniu bicykla potrebám a preferenciám jazdca, ako aj k zlepšeniu pohodlia a výkonu pri jazde.

Najpredávanejšie

82 položiek celkom
Joyroom Držiak na bicykel Metal JR-ZS252 pre telefóny (čierna)
€16,90 –17 %
€13,90 / ks
JR-ZS252
Techsuit Športová kamera držiak na bicykel (JX-005) - čierna
€15,90 –12 %
€13,90 / ks
KF2313343
RockBros Predĺženie riadidiel (YSZ1001) - so systémom Easy Mount - čierne
€1,90 / ks
KF2310422
Hore
Ďalšie produkty