Okuliare s UV Ochranou

Slnečné okuliare s UV ochranou sú špeciálne navrhnuté okuliare určené na ochranu očí pred škodlivým ultrafialovým (UV) žiarením zo slnečného svetla. Tieto okuliare majú sklenené alebo plastové čočky, ktoré sú vybavené špeciálnymi filtrami na blokovanie alebo zníženie UV žiarenia. UV žiarenie môže mať negatívny vplyv na zrak a môže prispievať k rôznym očným problémom.

#SHOWMORE#

Charakteristiky slnečných okuliarov s UV ochranou zahŕňajú:

  1. UV ochrana: Tieto okuliare majú špeciálne čočky, ktoré filtrujú a blokujú väčšinu škodlivého UV žiarenia zo slnečného svetla.

  2. Rôzne stupne ochrany: Podobne ako pri bežných UV okuliaroch, aj slnečné okuliare s UV ochranou majú rôzne stupne ochrany, ktoré označujú mieru blokovania UV žiarenia.

  3. Ochrana pred oslnením: Okuliare s UV ochranou taktiež zabezpečujú ochranu pred oslnením a zníženie intenzity svetla.

  4. Rôzne štýly a rámy: Tieto okuliare sú dostupné v rôznych dizajnoch, farbách a rámových štýloch, aby sa prispôsobili osobným preferenciám užívateľov.

Slnečné okuliare s UV ochranou sú dôležitým doplnkom pre každodennú ochranu očí pred škodlivým slnečným žiarením. Vyššie stupne UV ochrany sú odporúčané pre osoby, ktoré trávia veľa času vonku alebo v podmienkach s vysokým slnečným žiarením.

Najpredávanejšie

53 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty