Kryty a obaly na iPhone

Kryty a obaly na iPhone sú špeciálne navrhnuté príslušenstvo, ktoré kombinuje ochranu a štýl pre váš drahý iPhone. Sú to doplnky, ktoré chránia váš telefón pred poškriabaním, nárazmi, prachom a inými vonkajšími faktormi, ktoré by mohli ovplyvniť jeho výkon a vzhľad. Tu je niekoľko dôležitých aspektov týkajúcich sa krytov a obalov na iPhone:

#ShowMore#

 1. Ochrana iPhone: Primárna funkcia krytov a obalov je ochrana vášho iPhone pred poškriabaním, nárazmi a náhodnými pádom, čím minimalizujú riziko poškodenia.

 2. Dizajn a štýl pre Iphone: Vďaka rozmanitosti materiálov, farieb a vzorov si môžete vybrať kryt alebo obal, ktorý vyhovuje vášmu osobnému štýlu a estetickým preferenciám. Niektoré kryty sú minimalistické, zatiaľ čo iné majú výrazné vzory a textúry.

 3. Presný prístup: Kvalitné kryty a obaly sú presne tvarované pre daný model iPhone, čím zabezpečujú neobmedzený prístup k tlačidlám, portom, reproduktorom, a kamere.

 4. Materiály: Kryty sa vyrábajú z rôznych materiálov, ako sú tvrdený plast, silikón, koža, kov, textil a iné. Materiál ovplyvňuje textúru, pevnosť a celkový vzhľad krytu.

 5. Funkcie: Niektoré kryty môžu mať doplnkové funkcie, ako napríklad vrecká na karty, stojan pre pohodlné sledovanie videí, ochrana fotoaparátu alebo podpora bezdrôtového nabíjania.

 6. Cenová dostupnosť: Na trhu existujú kryty a obaly v rôznych cenových kategóriách, čo umožňuje získať kvalitné príslušenstvo, ktoré vyhovuje vášmu rozpočtu.

Pri výbere krytu alebo obalu pre váš iPhone je dôležité zvážiť vaše potreby a preferencie. Kvalitný kryt poskytuje spoľahlivú ochranu, zachováva štýl vášho zariadenia a dodáva mu osobitý šmrnc. S rôznymi možnosťami dostupnými na trhu si môžete vybrať ten správny kryt alebo obal, ktorý vyhovuje vašim očakávaniam

Niekoľko bežných typov krytov a obalov pre iPhone:

 1. Tvrdené plastové kryty pre iPhone: Tieto kryty sa často skladajú z tvrdeného plastu a poskytujú ochranu pred poškriabaním a vydržia aj mierne nárazy. Sú tenké a ľahké, zachovávajú pôvodný dizajn telefónu.

 2. Silikónové kryty pre iPhone: Silikónové kryty sú mäkšie a pružnejšie, čím poskytujú lepšiu absorpciu nárazov. Sú pohodlné na držanie a zvyčajne sa dobre prispôsobujú telefónu.

 3. Kryty s pevnou ochranou pre iPhone: Tieto kryty môžu mať tvrdenú zadnú časť a odolný rám, ktorý poskytuje vyššiu úroveň ochrany pred nárazmi a náhodnými pádmi.

 4. Kryty s prekrytím displeja pre iPhone: Niektoré kryty zahŕňajú aj knižkový kryt pre displej, ktorý poskytuje ochranu pred poškriabaním a prachom na obrazovke.

 5. Kožené obaly pre iPhone: Luxusnejšie kryty sa môžu vyrábať z kože, ktorá dodáva štýlový a elegantný vzhľad.

 6. Stojanové kryty pre iPhone: Tieto kryty majú vstavaný stojan, ktorý umožňuje pohodlné sledovanie videí alebo videokonferencie.

 7. Bezdrôtovo nabíjacie kryty pre iPhone: Niektoré kryty sú kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním, čo umožňuje nabíjanie telefónu bez nutnosti odstrániť kryt.

Vyrábané sú pre rôzne modely iPhone, pričom sa zvyčajne vytvárajú pre aktuálne a nedávno vydané modely. Je dôležité si ujasniť, pre ktorý konkrétny model iPhone hľadáte kryt, pretože každý model má odlišné rozmery a dizajn. Tu je zoznam niektorých modelov iPhone, pre ktoré sa často vyrábajú kryty a obaly:

 1. Kryty a obaly na iPhone 14 Pro
 2. Kryty a obaly na iPhone 14 Pro Max
 3. Kryty a obaly na iPhone 14 Plus
 4. Kryty a obaly na iPhone 14
 5. Kryty a obaly na iPhone 13 Pro
 6. Kryty a obaly na iPhone 13 Pro Max
 7. Kryty a obaly na iPhone 13
 8. Kryty a obaly na iPhone 13 Mini
 9. Kryty a obaly na iPhone 12 Pro
 10. Kryty a obaly na iPhone 12 Pro Max
 11. Kryty a obaly na iPhone 12
 12. Kryty a obaly na iPhone 12 Mini
 13. Kryty a obaly na iPhone SE (3. generácia) 2022
 14. Kryty a obaly na iPhone SE (2. generácia) 2020
 15. Kryty a obaly na iPhone 11
 16. Kryty a obaly na iPhone 11 Pro
 17. Kryty a obaly na iPhone 11 Pro Max
 18. Kryty a obaly na iPhone XR
 19. Kryty a obaly na iPhone X
 20. Kryty a obaly na iPhone XS
 21. Kryty a obaly na iPhone XS Max
 22. Kryty a obaly na iPhone 8
 23. Kryty a obaly na iPhone 8 Plus
 24. Kryty a obaly na iPhone 7
 25. Kryty a obaly na iPhone 7 Plus
 26. Kryty a obaly na iPhone 6 a iPhone 6 Plus
 27. Kryty a obaly na iPhone 6 a iPhone 6s

Ponúkame exkluzívny výber, ktorý zahŕňa širokú škálu možností od iPhone krytov po obaly pre iPhone v rôznych štýloch a materiáloch.

Pre milovníkov luxusu máme dokonalú kolekciu luxusných iPhone puzier, ktoré sú navrhnuté tak, aby dokonale lícili s vašim elegantným zariadením. Ak uprednostňujete praktickosť, naše silikónové kryty pre iPhone ponúkajú pohodlnú ochranu.

Chcete, aby váš iPhone vydržal čo najdlhšie? Skúste naše ochranné puzdra na iPhone alebo tvrdé kryty na iPhone, ktoré poskytujú maximálnu odolnosť proti nárazom a škrabancom.

Plánujete dovolenku pri mori? Potom si nenechajte ujsť naše vodotesné obaly iPhone, ktoré chránia váš telefón pred vodou a vlhkosťou. Pre milovníkov klasickej elegancie máme kožené puzdra pre iPhone, ktoré kombinujú štýl s funkčnosťou.

Na ochranu obrazovky ponúkame aj iPhone ochranné fólie a obaly, ktoré chránia pred škrabancom a inými poškodeniami. Pre tých, ktorí chcú pridať trochu luxusu do svojho života, sú tu naše prémiové iPhone puzdra.

Objednať u nás je jednoduché a pohodlné. Kúpiť iPhone kryty online je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Ponúkame najlepšie kryty a obaly na iPhone s možnosťou iPhone rýchla dodávka obalov priamo k vám domov.

Sme hrdí na našu kolekciu recyklovateľných obalov pre iPhone, pre tých, ktorí hľadajú ekologicky uvedomelé riešenia. Výber iPhone krytov na predaj zahrňa aj puzdra na iPhone s extra funkciami, ako sú stojany, držiaky na karty a ďalšie.

Chcete vyniknúť z davu? Vyberte si z našich moderných a štýlových obalov na iPhone alebo si vytvorte vlastný dizajn s našimi iPhone obalami s vlastnou tlačou a iPhone prispôsobiteľnými krytmi.

Náš sortiment ochranných puzdier a krytov pre iPhone je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby každého užívateľa iPhone, bez ohľadu na model alebo životný štýl.

Pripojte sa k nám a objavte svet kvalitných a inovatívnych produktov pre váš iPhone. S našim výberom môžete byť istí, že váš iPhone bude vždy chránený s eleganciou a štýlom.

Puzdra pre iPhone majú viacero účelov a funkcií, ktoré zvyšujú funkčnosť a ochranu zariadenia. Tu je zoznam niektorých možností:

 1. Ochrana Pred Poškodením: Kryty a obaly poskytujú zvýšenú ochranu pred nárazmi, poškriabaním, a inými možnými poškodeniami. Môžu tak predĺžiť životnosť telefónu.

 2. Estetický Vzhľad: S rôznymi dizajnmi, farbami a materiálmi môžu kryty a obaly zmeniť vzhľad telefónu a vyjadriť osobný štýl.

 3. Zlepšenie Prijímania Signálu: Niektoré špeciálne obaly môžu pomôcť so zlepšením prijímania signálu v oblastiach so slabým pokrytím.

 4. Zvýšená Funkčnosť: Niektoré obaly obsahujú vstavané stojany pre jednoduchšie sledovanie videí alebo púzdra na kreditné karty a hotovosť, čím zvyšujú praktičnosť zariadenia.

 5. Vodotesnosť a Odpornosť Voči Prachu: Niektoré špeciálne obaly môžu poskytovať zvýšenú ochranu pred vodou a prachom, čo je užitočné pre ľudí, ktorí trávia veľa času v exteriéri alebo v náročných prostrediach.

 6. Ochrana Displeja: Niektoré kryty obsahujú ochranné fólie alebo skla, ktoré chránia displej pred poškriabaním a prasknutím.

 7. Ergonómia a Pohodlie: Kryty môžu tiež zlepšiť ergonómiu telefónu, čím sa zvyšuje pohodlie pri dlhšom používaní.

 8. Podpora Bezdrôtového Nabíjania: Niektoré obaly sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním, a nevyžadujú si ich odstránenie pri nabíjaní.

 9. Ochrana Pred Teplotnými Extrémami: Kryty môžu tiež poskytovať istú ochranu proti extrémnym teplotám, chrániť telefón pred príliš vysokými alebo nízkymi teplotami.

 10. Recyklácia a Ekologická Udržateľnosť: Niektoré obaly sú vyrobené z recyklovaných alebo ekologicky udržateľných materiálov, čo môže byť dôležité pre ekologicky zmýšľajúce osoby.

Najpredávanejšie

Techsuit obal zo šnúrkou neck strap - iPhone 15 pro Max - Čierna
€5,90 –16 %
Pôvodne: €5,90  (–16 %)
€4,90
Techsuit Defense360 PRO kryt + ochrana displeja - iPhone 14 - čierna
€14,90 –20 %
Pôvodne: €14,90  (–20 %)
€11,90
Techsuit Vodotesné puzdro (TWC1) - pre telefóny s max. 6.8", IPX8, 30 m - čierny
€18,90 –15 %
Pôvodne: €18,90  (–15 %)
€15,90
Techsuit Karbónový Silikón obal na - iPhone SE 4 2024 - Modrá
€8,90 –11 %
Pôvodne: €8,90  (–11 %)
€7,90
Techsuit Karbónový Silikón obal na - iPhone SE 4 2024 - Čierny
€8,90 –11 %
Pôvodne: €8,90  (–11 %)
€7,90
Techsuit CarbonFiber obal na - iPhone SE 4 2024 - Čierny
€9,90 –20 %
Pôvodne: €9,90  (–20 %)
€7,90
1067 položiek celkom
Techsuit obal zo šnúrkou neck strap - iPhone 15 pro Max - Čierna
€5,90 –16 %
€4,90 / ks
KF2314156
Techsuit Defense360 PRO kryt + ochrana displeja - iPhone 14 - čierna
€14,90 –20 %
€11,90 / ks

Techsuit Defense360 je inovatívne púzdro, ktoré prináša úžasný štýl...

KF2310562
Techsuit Karbónový Silikón obal na - iPhone SE 4 2024 - Modrá
Novinka
€8,90 –11 %
€7,90 / ks
KF2328196
Techsuit Karbónový Silikón obal na - iPhone SE 4 2024 - Čierny
Novinka
€8,90 –11 %
€7,90 / ks
KF2328195
Techsuit CarbonFiber obal na - iPhone SE 4 2024 - Čierny
Novinka
€9,90 –20 %
€7,90 / ks
KF2327718
Techsuit Luxury Glitter MagSafe obal na - iPhone 12 Pro - Zlatá
Novinka
€13,90 –14 %
€11,90 / ks
KF2324909
Hore
Ďalšie produkty