USB-C káble

Objavte možnosti s našou kategóriou USB-C káblov, ktoré predstavujú najnovší štandard v digitálnom pripojení. Navrhnuté pre rýchly prenos dát a univerzálnu kompatibilitu, tieto káble sú optimálne pre najnovšie technologické zariadenia od smartfónov po notebooky. USB-C káble nie len že zabezpečujú bleskové nabíjanie, ale aj jednoduchý a plynulý prenos obsahu medzi zariadeniami. S tenkým a reverzibilným dizajnom konektora vstúpte do novej éry pripojenia s našou širokou ponukou.

#showmore#

V dnešnom technologicky vyspelom svete, kde sa kladie dôraz na rýchlosť a efektivitu, sa USB-C káble rýchlo stali zlatým štandardom pripojenia. Tento článok ponúka prehľad toho, čo robí USB-C káble takým výnimočným a nevyhnutným nástrojom pre moderné technologické zariadenia.

USB-C, tiež známe ako USB Type-C, je univerzálny konektor pre USB zariadenia. Od svojho predstavenia v roku 2014 sa stalo štandardom pre mnoho technologických zariadení, či už ide o nabíjanie, prenos dát alebo video výstup. Tu sú základné technické špecifikácie a vlastnosti USB-C káblov:

  1. Konektor: USB-C konektor má symetrický a reverzibilný dizajn, čo znamená, že môže byť zasunutý akýmkoľvek spôsobom (nemá "hornú" alebo "dolnú" stranu).

  2. Prenosová rýchlosť: USB-C podporuje štandardy od USB 2.0 (480 Mbps) až po USB 4 (40 Gbps). Skutočná rýchlosť prenosu dát môže závisieť od konkrétneho kábla a zariadenia.

  3. Napájanie: USB-C podporuje USB Power Delivery (USB PD), čo umožňuje rýchle nabíjanie až do 100W (20V/5A). To je dostatočné na nabíjanie väčšiny notebookov a iných zariadení.

  4. Video výstup: USB-C môže podporovať video výstup, vrátane štandardov ako DisplayPort a HDMI, za predpokladu, že zariadenie a kábel podporujú tieto funkcie.

  5. Zvuk: USB-C môže tiež prenášať zvukové signály, čo umožňuje nahradenie tradičných 3,5mm jack konektorov v niektorých zariadeniach.

  6. Odolnosť: Mnoho káblov USB-C je posilnených a má pletený povrch na zvýšenie odolnosti proti opotrebeniu a poškodeniu.

  7. Kompatibilita: Aj keď je USB-C konektor štandardizovaný, nie všetky káble alebo zariadenia môžu podporovať všetky funkcie, ako je video výstup alebo rýchle nabíjanie. Je dôležité si overiť kompatibilitu pred kúpou.

  8. Dĺžka a tvar: Dostupné sú rôzne dĺžky káblov, od krátkych pripojovacích káblov až po dlhé káble pre špecifické potreby.

Je dôležité si uvedomiť, že kvalita a funkčnosť USB-C káblov môže závisieť od výrobcu a konkrétneho modelu. Pri výbere kábla je dobré venovať pozornosť recenziám, špecifikáciám a kompatibilite s vaším zariadením.

Vysokorýchlostné USB-C Káble:

Začnime rýchlosťou. Vysokorýchlostné USB-C káble sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali bleskový prenos dát medzi zariadeniami. Tieto káble umožňujú prenos veľkých súborov, ako sú filmy alebo hry, v priebehu niekoľkých sekúnd. Vo svete, kde je každá sekunda drahocenná, vysokorýchlostné USB-C káble nastavujú nový štandard v oblasti pripojenia. Navrhnuté tak, aby poskytovali bleskový prenos dát medzi zariadeniami, tieto káble eliminujú čakanie a zabezpečujú plynulú komunikáciu. Či už streamujete obsah vo vysokom rozlíšení, prenášate veľké dátové súbory alebo hľadáte rýchlejšie nabíjanie, naše vysokorýchlostné USB-C káble vám poskytnú ten najlepší výkon. Vstúpte do nového veku konektivity s technológiou, ktorá vám ušetrí čas a zvýši produktivitu.

Kompatibilné USB-C Káble pre Všetky Zariadenia:

Jedným z najväčších prínosov USB-C štandardu je jeho univerzálnosť. Kompatibilné USB-C káble môžu byť použité s rôznymi zariadeniami - od smartfónov, notebookov až po herné konzoly, čo zjednodušuje život užívateľom. V dnešnom digitálnom svete plnom rozličných zariadení je kľúčové mať riešenia, ktoré spoja všetko dokopy. Naše kompatibilné USB-C káble sú navrhnuté tak, aby bezproblémovo spolupracovali s celou škálou technologických produktov - od smartfónov, tabletov až po notebooky a stolové počítače. Už nemusíte hľadať špecifický kábel pre každé zariadenie vo vašej domácnosti alebo kancelárii. S našimi univerzálnymi USB-C káblami získate spoľahlivé, vysokokvalitné pripojenie, ktoré splní všetky vaše potreby. Zjednodušte si život s konektorom, ktorý je pripravený na všetko.

USB-C Káble s Rýchlym Nabíjaním a Premium Kvalitou:

Čas je peniaz, a s USB-C káblami s rýchlym nabíjaním môžete svoje zariadenie nabíjať v rekordnom čase. Okrem toho, káble vysokej kvality garantujú, že nebudú vznikať technické problémy či poškodenie zariadenia. Vo svete neustáleho pohybu a technologickej evolúcie je esenciálne mať nástroje, ktoré vám udržia krok. Naše USB-C káble s rýchlym nabíjaním zabezpečujú, že vaše zariadenia sú vždy plné energie a pripravené na akciu. V kombinácii s výrobnou kvalitou na premium úrovni tieto káble nielenže nabíjajú vaše zariadenia v rekordnom čase, ale tiež zabezpečujú, že prenos dát je bezchybný a spoľahlivý. Každý kábel je navrhnutý s dôrazom na detail, čo zabezpečuje maximálnu odolnosť a dlhú životnosť. Zvoľte najlepšie z oboch svetov: rýchlosť a kvalitu s našimi USB-C káblami.

Najnovšia Generácia a Odolnosť:

USB-C káble najnovšej generácie prinášajú mnoho vylepšení v oblasti prenosu dát a nabíjania. S pleteným povrchom sú nielen esteticky príťažlivé, ale aj výrazne odolnejšie proti opotrebeniu. S technologickým pokrokom prichádza aj potreba lepších a odolnejších nástrojov. Naše USB-C káble najnovšej generácie sú špičkovou odpoveďou na moderné pripojovacie výzvy. Navrhnuté s najnovšími inováciami, tieto káble zabezpečujú bleskový prenos dát a vysoko efektívne nabíjanie. Ale výkon nie je jediným kritériom. V dnešnom rýchlom a náročnom svete potrebujeme produkty, ktoré vydržia. Vďaka vysoko odolným materiálom a pletenému povrchu našich káblov môžete byť istí, že sú pripravené na akúkoľvek výzvu - či už doma, v kancelárii alebo na cestách. Investujte do technológie, ktorá je nielen vpred, ale aj postavená tak, aby vydržala.

Ultra HD Prenos a Dlhá Životnosť:

Pre milovníkov multimédií a profesionálov v oblasti grafiky je schopnosť prenášať ultra HD obsah cez USB-C káble neoceniteľná. Navyše, kvalitné materiály zabezpečujú dlhú životnosť týchto káblov. V dobe, kedy digitálny obsah dosahuje nevídané kvalitatívne výšky, potrebujeme nástroje, ktoré zabezpečia, že si tento obsah môžeme vychutnať v jeho plnej kráse. Naše USB-C káble s ultra HD prenosom sú vašou vstupenkou do sveta nekompromisnej kvality obrazu a zvuku. Nie je to však len o momentálnej spokojnosti. Hľadáme tiež dlhotrvajúce hodnoty. Vďaka pokročilým výrobným technikám a vysokokvalitným materiálom, tieto káble prichádzajú s dlhou životnosťou, zabezpečujúc tak, že váš investičný návrat je nielen v kvalite prenosu, ale aj v trvanlivosti produktu. Dôverujte káblom, ktoré prenášajú obraz v ultra HD kvalite dnes a budú to robiť aj oveľa dlhšie, než očakávate.

Efektivita, Univerzálnosť a Spoľahlivosť:

USB-C káble zabezpečujú efektívny prenos dát a sú univerzálnym riešením pre nabíjanie a synchronizáciu rôznych zariadení. Považujú sa tiež za jedny z najspoľahlivejších na trhu, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre profesionálov i bežných užívateľov. V dnešnom digitalizovanom svete, kde sa dáta prenášajú v bleskových rýchlostiach a zariadenia sa stále menia, potrebujeme konektivné riešenia, ktoré sú jednoducho výnimočné. Naše USB-C káble sú ztelením efektivity, umožňujúc rýchly a plynulý prenos dát, bez ohľadu na veľkosť alebo typ súboru. S ich univerzálnym dizajnom sa USB-C káble stávajú mostom medzi rozličnými technologickými zariadeniami, či už ide o mobilné telefóny, tablety, notebooky alebo dokonca herné konzoly. Toto všestranné pripojenie eliminuje potrebu viacerých káblov a redukcií, čo zabezpečuje jednoduchú a bezproblémovú konektivitu.

Spoľahlivosť je však kľúčovým kamienkom každého produktu a naši USB-C káble sú navrhnuté tak, aby vám slúžili dlho a spoľahlivo. Vytvorené z kvalitných materiálov a testované v náročných podmienkach, tieto káble sú pripravené odolávať opotrebeniu a poskytovať konzistentný výkon v akomkoľvek prostredí. Investujte do riešení, ktoré kombinuje rýchlosť, pružnosť a odolnosť v jednom balení.

Záver:

USB-C konektory pre bleskový prenos sú tu, aby zostali a zmenili spôsob, akým interagujeme s našimi zariadeniami. S rastúcim počtom zariadení, ktoré tento štandard adoptujú, je jasné, že USB-C je budúcnosťou digitálnej konektivity. Investujte do kvalitných USB-C káblov a pripravte sa na revolúciu v oblasti pripojenia.

Najpredávanejšie

Joyroom Kábel Star-Light USB C na Lightning SA27-CL3 / 100W / 3m (čierna)
€9,90 –20 %
Pôvodne: €9,90  (–20 %)
€7,90
Joyroom Kábel USB-C na Lightning S-CL020A6 1,2 m, 20 W, uhlový (čierny)
€5,90 –16 %
Pôvodne: €5,90  (–16 %)
€4,90
Ringke Datový Kábel - Type-C na Type-C, 240W, 1m - čierny
€19,90 –15 %
Pôvodne: €19,90  (–15 %)
€16,90
Ugreen Dátový kábel (70313) - USB na uhlový typ C, QC 3.0, 3A, 1 m - čierny
€11,90 –16 %
Pôvodne: €11,90  (–16 %)
€9,90
Hoco Adaptér zvukového kábla (UPA19) - USB Type-C na Jack 3,5 mm, 1 m - čierny
€8,90 –11 %
Pôvodne: €8,90  (–11 %)
€7,90
€8,90 –11 %
Pôvodne: €8,90  (–11 %)
€7,90
48 položiek celkom
Joyroom Kábel Star-Light USB C na Lightning SA27-CL3 / 100W / 3m (čierna)
€9,90 –20 %
€7,90 / ks
SA27-CL3 3M BLACK
Joyroom Kábel USB-C na Lightning S-CL020A6 1,2 m, 20 W, uhlový (čierny)
€5,90 –16 %
€4,90 / ks
S-CL020A6 1.2M BLACK
Ringke Datový Kábel - Type-C na Type-C, 240W, 1m - čierny
€19,90 –15 %
€16,90 / ks

Inovatívny kábel, navrhnutý pre súčasné nabíjanie a simultánny prenos obrazu aj zvuku. Tento pevný a trvanlivý kábel USB 3.2 Gen od značky Ringke...

KF2319110
€8,90 –11 %
€7,90 / ks
KF232848
Baseus Crystal Shine Kábel USB na USB-C, 100 W, 2 m (fialový)
€11,90 –16 %
€9,90 / ks
CAJY000505
Mcdodo kábel USB-C na USB-C CA-3131, 65W, 1,5 m (čierny)
€6,90 –14 %
€5,90 / ks
CA-3131
Mcdodo kábel USB-C na USB-C CA-3130, 65W, 1m (čierny)
€6,90 –14 %
€5,90 / ks
CA-3130
Vention kábel 4in1 USB 2.0 CTLLH 2m (čierna)
€16,90 –17 %
€13,90 / ks
CTLLH
Vention kábel 4in1 USB 2.0 CTLLH 1m (čierna)
€16,90 –17 %
€13,90 / ks
CTLLF
Toocki nabíjaci Kábel USB A-C 1m 66W (čierny)
€11,90 –16 %
€9,90 / ks
TXCTXY2A01
Mcdodo USB na kábel USB-C CA-3341 6A 90 stupňov 1,8m
€14,90 –20 %
€11,90 / ks
CA-3341
Dudao Otočný Kábel USB-C na USB-C L24CC 120W 1m (oranžový)
€8,90 –22 %
€6,90 / ks
L24CC
Budi Kábel USB-C na USB-C 65W, 1,5 m (čierny)
€4,90 –20 %
€3,90 / ks
217TT
TIKTAALIK Kábel USB-C na USB-C PD 240W, 1,5 m (čierny)
€18,90 –15 %
€15,90 / ks
31838-UNIW
Choetech Kábel USB-C do USB-C 3.1 XCC-1007 100W 2m (čierny)
€16,90 –17 %
€13,90 / ks
XCC-1007
Vention kábel USB-C to USB 2.0 COFHG FC 5A 1.5m (sivá)
€14,90 –20 %
€11,90 / ks
COFHG
Vention kábel 2in1 USB 2.0 to USB-C/Micro USB CQDBF 1m (čierna)
€8,90 –22 %
€6,90 / ks
CQDBF
Mcdodo Kábel USB-C CA-3151 6A, 1,8 m (čierny)
€17,90 –16 %
€14,90 / ks
CA-3151
Mcdodo Kábel USB-C na USB-C CA-2840, PD 100W, 1,2 m (čierny)
€19,90 –15 %
€16,90 / ks
CA-2840
Hore
Ďalšie produkty