Ochranné sklá a fólie na smart hodinky

Objavte našu širokú ponuku ochranných sklá a fólií na smart hodinky a uistite sa, že váš drahocenný gadget bude v bezpečí. Od tvrdých kalených sklá pre maximálnu odolnosť proti škrabancom až po flexibilné fólie ideálne pre každodenné použitie – máme všetko, čo potrebujete na ochranu obrazovky vášho zariadenia.

#showmore#

Naše ochranné sklá a fólie sú kompatibilné s rozličnými značkami a modelmi smart hodiniek, čo vám umožní nájsť ideálne riešenie práve pre vás. Ponúkame aj špeciálne 3D sklá pre hodinky s zakrivenými obrazovkami a inovatívne nano tekuté sklá pre neviditeľnú ale maximálnu ochranu.

Či už hľadáte PET fólie pre základnú ochranu alebo TPU fólie pre vysokú odolnosť proti nárazom, naša ponuka vám ponúkne široký výber možností. Vďaka našim detailným inštrukciám k inštalácii a priloženým čističom zabezpečíte jednoduchú a efektívnu aplikáciu.

Zachovajte kvalitu a funkčnosť svojich smart hodiniek s naším prémiovým príslušenstvom. Nakupujte teraz a užite si bezstarostnú ochranu a dlhú životnosť vašich hodiniek!

Smart hodinky sú viac ako len šikovným príslušenstvom. Tieto malé technologické zázraky sú integrovanou súčasťou našej každodennej rutiny, a preto je dôležité ich chrániť. Ochrana obrazovky pre smart hodinky je nevyhnutná a v tomto článku sa pozrieme na všetko, čo potrebujete vedieť o ochranných sklách a fóliách na smart hodinky.

Ochranné sklá na Apple Watch – Kompatibilné s rôznymi modelmi, dokonalá ochrana

Hľadáte spôsob, ako chrániť svoje cenné Apple Watch? Naše ochranné sklá sú dokonalým riešením! Navrhnuté s precíznosťou, tieto ochranné sklá sú kompatibilné s rôznymi modelmi Apple Watch, vrátane Series 7, Series 6, SE, a ďalšími. Poskytujú vynikajúcu odolnosť proti škrabancom, odtlačkom prstov a iným každodenným poškodeniam. Zabezpečte si pokoj mysle s našimi kvalitnými ochrannými sklami pre Apple Watch a užite si bezstarostné používanie svojho zariadenia.

Kľúčové výhody:

  • Kompatibilné s rôznymi modelmi Apple Watch: Series 7, Series 6, SE a mnohými ďalšími.
  • Vynikajúca odolnosť proti škrabancom a odtlačkom prstov.
  • Jednoduchá inštalácia bez bubliniek.
  • Vysoká kvalita materiálov pre dlhú životnosť.

Majte svoje Apple Watch ako nové s našimi odolnými ochrannými sklami!

Ochranné sklá na Galaxy Watch – Univerzálna a špecifická ochrana pre všetky modely

Chrániť svoje Galaxy Watch nikdy nebolo jednoduchšie! Naše ochranné sklá sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu ochranu pre vaše hodinky. Kompatibilné s rôznymi modelmi Galaxy Watch vrátane Galaxy Watch 3, Galaxy Watch Active 2, a ďalšími, tieto sklá sú vyrábané s najvyššou precíznosťou a kvalitou.

Kľúčové vlastnosti:

  • Kompatibilita s viacerými modelmi: Od Galaxy Watch 3 po Galaxy Watch Active 2, a mnoho ďalších.
  • Vysoká odolnosť: Sklá sú odolné proti škrabancom, prasklinám a odtlačkom prstov.
  • Jednoduchá inštalácia: Bez bubliniek a s jednoduchými pokynmi pre aplikáciu.
  • Dlhá životnosť: Kvalitné materiály zaručujú dlhú trvanlivosť a nepretržitú ochranu.

Nechajte svoje Galaxy Watch vyzerať ako nové a užívajte si pokoj mysle s našimi ochrannými sklami. Ideálna voľba pre každého, kto si cení svoje zariadenie a chce ho udržať v perfektnom stave!

Rôzne typy ochranných sklá a fólií

Ochranné sklá na smart hodinky

Ochranné sklá na smart hodinky sú jednou z najpopulárnejších foriem ochrany. Sú zvyčajne vyrobené z kaleného skla, ktoré je mimoriadne odolné proti škrabancom a nárazom.

Fólie na smart hodinky

Fólie na smart hodinky sú ďalšou možnosťou. Sú tenké a flexibilné, čo je ideálne pre hodinky s nízkym profilom alebo s zakriveným displejom.

3D ochranné sklá pre smart hodinky

Ak hľadáte maximálnu ochranu pre zakrivené obrazovky, potom sú 3D ochranné sklá pre smart hodinky tou najlepšou voľbou. Tieto sklá pokrývajú celú obrazovku, vrátane zakrivených častí.

Sklá proti škrabancom na hodinky

Pre tých, ktorí hľadajú konkrétnu ochranu proti škrabancom, sú dostupné aj specializované sklá proti škrabancom na hodinky. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby odolali aj najostrejším predmetom.

Odolné fólie na hodinky

Ak ste dobrodruh alebo športovec, možno by ste mali zvážiť odolné fólie na hodinky. Sú mimoriadne pevné a poskytujú dodatočnú ochranu proti prasknutiu.

Kompatibilita a univerzálnosť

Kompatibilné ochranné sklá

Nie všetky ochranné sklá na smart hodinky sú univerzálne. Mnohé z nich sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s konkrétnymi modelmi hodiniek. Preto je dôležité zistiť, ktoré sklá sú kompatibilné s vaším modelom hodiniek.

Univerzálne fólie na smart hodinky

Na trhu sú aj univerzálne fólie na smart hodinky, ktoré sa prispôsobia viacerým modelom. Avšak, tieto nemusia poskytnúť rovnako dokonalú ochranu ako model špecifické varianty.

Inštalácia a ďalšie príslušenstvo

Inštalácia ochranného skla na hodinky

Inštalácia ochranného skla na hodinky je zvyčajne jednoduchý proces, ktorý môžete urobiť sami doma. V balení by malo byť všetko potrebné pre správnu inštaláciu.

Ochranné príslušenstvo na smart hodinky

Ochrana obrazovky je len začiatok. Na trhu je aj široká škála ďalšieho ochranného príslušenstva na smart hodinky, od remienkov po kryty.

Ochranné sklá s UV ochranou

Pre maximálnu ochranu sú dostupné aj ochranné sklá s UV ochranou, ktoré chránia obrazovku pred poškodením slnečným žiarením.

Záver

Investícia do kvalitného ochranného skla alebo fólie na smart hodinky môže predĺžiť životnosť vášho zariadenia a zachovať jeho vzhľad. Či už hľadáte sklá proti škrabancom, odolné fólie, alebo kompatibilné ochranné sklá, je tu niečo pre každého.

Najpredávanejšie

Baseus 45mm ochrana displeja pre hodinky AP Watch 7/8, číra
€8,90 –22 %
Pôvodne: €8,90  (–22 %)
€6,90
Baseus ochrana displeja 41 mm pre hodinky AP Watch 7/8, číra
€6,90 –14 %
Baseus ochrana displeja 41 mm pre hodinky AP Watch 7/8, číra
Skladom do 2 dní (>5 ks)
P6001510B201-02
Pôvodne: €6,90  (–14 %)
€5,90
Baseus 44mm ochrana displeja pre hodinky AP Watch 4/5/6/SE/SE 2, číra
€6,90 –14 %
Pôvodne: €6,90  (–14 %)
€5,90
Baseus 40mm ochrana displeja pre hodinky AP Watch 4/5/6/SE/SE 2, číra
€6,90 –14 %
Pôvodne: €6,90  (–14 %)
€5,90
26 položiek celkom
Baseus ochrana displeja 41 mm pre hodinky AP Watch 7/8, číra
€6,90 –14 %
€5,90 / ks
P6001510B201-02
Baseus 44mm ochrana displeja pre hodinky AP Watch 4/5/6/SE/SE 2, číra
€6,90 –14 %
€5,90 / ks
P6001510B201-01
Baseus 40mm ochrana displeja pre hodinky AP Watch 4/5/6/SE/SE 2, číra
€6,90 –14 %
€5,90 / ks
P6001510B201-00
Spigen Glas.tR Slim PRO ochranné sklo na - Apple Watch Ultra - Titanium
€19,90 –15 %
€16,90 / ks
KF2313800
Spigen Glas.tR Slim PRO ochranné sklo na - Apple Watch Ultra - Čierna
€19,90 –15 %
€16,90 / ks
KF2313799
Hore
Ďalšie produkty