!DOPRAVA ZDARMA NA VŠETKO!

Posilňovacie expandery

Expandery sú v dnešnej dobe  veľmi obľúbená pomôcka na cvičenie. Môžete ich použiť na cvičenie s vlastnou váhou a zefektívniť tak svoj silový tréning. V tomto článku sa bližšie dočítate aké typy poznáme a načo ich možno využiť.

Najrozšírenejšie rozdelenie expanderov je podľa veľkosti odporu od 1 až po 70kg. Rozoznáte ich či už podľa  farby alebo ich šírky. Čím je expander širší , tým väčší odpor má.

Môžete ich využiť pri silovom tréningu, zlepšení flexibility svalov, mobility kĺbov a sú vynikajúcim pomocníkom pri rehabilitácii po rôznych zraneniach. Vynikajúce využite majú pri zhyboch, ktoré sú pre mnoho ľudí príliš náročné a práve expander môže byť cestou ako sa dopracovať k viac opakovaniam a lepším výsledkom. 

Najväčšou výhodou je určite veľkosť expanderu, je to  nenáročná pomôcka, zaberá veľmi málo priestoru a  je finančne dostupná. Obrovskou výhodou je veľké spektrum cvikov na ktoré sa dajú využiť. Nahradíte s nimi cviky na Vašich obľúbených strojoch a taktiež majú využitie pri funkčnom tréningu. Zbalíte ich pohodlne so sebou na akúkoľvek cestu alebo  si s nimi zamakáte v pohodlí domova. Expander je neodmysliteľnou súčasťou všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví a chcú predchádzať zraneniam.

Táto nenáročná fitness pomôcka Vám spevní pohybový aparát, zlepší hybnosť a pomôže nabrať silu.

Ponuku našich expandrov si môžte pozrieť tu:
https://www.bombazlava.sk/fitness/

Viac info o použití gumových expanderov sa dočítate tu:
https://www.zdravie.sk/clanok/57476/gumovy-expander-namiesto-ciniek-ako-vam-pomoze-pri-treningu

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie