Spigen

Webová stránka značky: Spigen

Spigen – špičková ochrana pre vaše elektronické zariadenia

Spojené štáty americké sú domovom pre Spigen, renomovanú spoločnosť v oblasti výroby príslušenstva pre mobilné zariadenia, ktorá si získala popularitu za viac ako dekádu svojej pôsobnosti. V ich sortimente nájdete hlavne robustné ochranné obaly na smartfóny a tablety, ako aj Spigen Nano Liquid kvapalné sklá, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu pre obrazovky vašich zariadení. Nechýbajú ani magnetické držiaky, ktoré okrem svojej praktickosti pridávajú aj estetickú hodnotu do interiéru vašich vozidiel.

Fólie a tvrdené sklá Spigen pre maximálnu ochranu

Displeje vašich zariadení budú pod ochranou fólií a tvrdených skiel od Spigen úplne bezpečné pred škrabancami a vlhkosťou. Díky unikátnemu uretánovému filmu zostávajú obrazovky bez odtlačkov prstov a vďaka technológii Self–healing si udržia svoj perfektný stav dlhší čas. Kvapalné sklá Spigen Nano Liquid sa môžu pochváliť nano-hydrofóbnou technológiou, ktorá zlepšuje odolnosť displeja a zároveň zvýrazňuje jeho farby. Všetky tieto produkty sú navržené tak, aby boli kompatibilné s obalmi a puzdrami Spigen.

Spigen a ich robustné obaly na mobily a tablety

Ochranné obaly Tough Armor od Spigen sú vytvorené z pevného polyuretánu s hrúbkou 1,5 mm a spĺňajú vojenský štandard MIL-STD 810G-516.6, zaisťujúci vysokú odolnosť voči extrémnym podmienkam a vibráciám. Ich odolnosť je navyše zvýšená vďaka technológii Air Cushion, ktorá znižuje riziko poškodenia pri nárazoch. Na druhej strane, tenké obaly Spigen Slim Armor sú navrhnuté tak, aby sa ľahko zmestili do vrecka.

Magnetické držiaky Spigen Magnetic pre elegantné riešenie v aute

Magnetické držiaky Spigen Magnetic sú navrhnuté pre jednoduché používanie. Stačí nalepiť tenký magnet na zadnú stranu ochranného obalu vášho smartfónu a magnetický držiak pripevniť na ventilačný otvor v aute. Váš telefón potom jednoducho pripojíte k držiaku. Držiaky Spigen Magnetic sú kompatibilné s väčšinou zariadení a ich silné magnety efektívne zabraňujú nadmerným vibráciám. V ponuke nájdete aj tradičné držiaky Spigen s teleskopickým ramenom, ktoré sa dajú ľahko upevniť na palubnú dosku alebo predné sklo.

1 položiek celkom
Ochranný obal pre Apple Watch - oranžový
€13,90 –28 %
€9,90 / ks

Ochráň svoje Apple Watch štýlovo a minimalisticky. Púzdro poskytne ochranu hodiniek zo všetkých strán. Obal sa na hodinky jednoducho nasadzuje a...

APPWATCHLSPTG002_WATCH4_5-6-44MM-ORANGE

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom