Príslušenstvo pre počítače a notebooky

Príslušenstvo pre počítače a notebooky je klenotnicou nástrojov a doplnkov, ktoré môžu zmeniť váš počítačový zážitok zo základov. V dnešnej dobe, keď sa počítače a notebooky stali neoddeliteľnou súčasťou nášho pracovného, vzdelávacieho a zábavného života, je dôležité mať k dispozícii kvalitné a funkčné príslušenstvo, ktoré nám pomôže dosiahnuť viac.

#SHOWMORE#

Naša široká ponuka príslušenstva sa skladá z pestrej škály produktov:

  • Brašny a batohy pre notebooky: Štýlové a funkčné brašny a batohy pre notebooky. Naša kolekcia vám ponúka spoľahlivú ochranu a pohodlie pre váš cenný hardvér. S rôznymi veľkosťami a dizajnmi nájdete to pravé pre váš štýl a potreby. Nechajte svoj notebook cestovať v štýle a bezpečí s našimi kvalitnými brašnami a batohmi.
  • Klávesnice a myši: Zvýšte svoju produktivitu a pohodlie s našou širokou ponukou klávesníc a myší. Naše klávesnice s ergonomickým dizajnom a presnými ovládacími prvky zlepšia váš pracovný zážitok. S rôznymi typmi myší, od bezdrôtových po herné modely, nájdete u nás to, čo potrebujete pre plynulú navigáciu a ovládanie vášho počítača.
  • Podložky pod myš: Optimalizujte svoju pracovnú plochu s našimi kvalitnými podložkami pod myš. S hladkými povrchmi a presnými ovládacími vlastnosťami, naše podložky zlepšia pohyb myši a zabezpečia presné sledovanie. Nájdite ideálnu podložku pre vaše pracovné a herné potreby a získajte kontrolu nad každým kliknutím a pohybom.
  • Stojany na notebook: Stabilizujte svoj pracovný priestor s našimi stojanmi na notebooky. Naša kolekcia stojanov ponúka ergonomické riešenia pre pohodlné a efektívne používanie vášho notebooku. S nastaviteľnými výškami a uhlami, naše stojany zlepšia vašu polohu a zabezpečia lepšiu cirkuláciu vzduchu pre optimálny výkon vášho zariadenia.
  • Káble k mobilom a PC: Zabezpečte si spoľahlivé spojenie medzi mobilom a PC s našimi káblami. Naša kolekcia ponúka rôzne typy káblov pre prenos dát, nabíjanie a synchronizáciu. S vysokou kvalitou a kompatibilitou s rôznymi zariadeniami, naše káble vám umožnia bezproblémové pripojenie a efektívnu komunikáciu medzi mobilom a počítačom.
  • USB huby: Rozširte možnosti pripojenia s našimi kvalitnými USB hubmi. Naša kolekcia hubov vám umožní pripojiť viac zariadení k vášmu počítaču alebo notebooku. S rôznymi portmi a rýchlosťami pre prenos dát, naše USB huby vám poskytnú spoľahlivé a efektívne rozšírenie pripojenia pre vaše každodenné potreby.
  • Pamäťové karty / USB kľúče: Uložte a prenášajte svoje dáta s našimi výkonnými pamäťovými kartami a USB kľúčmi. Naša široká kolekcia ponúka rôzne kapacity a rýchlosti pre ukladanie fotografií, videí a dokumentov. S spoľahlivým výkonom a kompaktným dizajnom sú naše pamäťové karty a USB kľúče skvelými spoločníkmi pre uchovávanie a prenos dát.


Rýchle a spoľahlivé úložiská, ako externé pevné disky alebo SSD jednotky, vám umožňujú mať svoje dáta vždy po ruke a zároveň udržiavať výkon vášho zariadenia na vysokej úrovni. Ochranné puzdrá a tašky chránia váš cenný hardvér pred poškodením či poškriabaním, čím predlžujú jeho životnosť a zabezpečujú bezpečnosť pri prenose.

Pre fanúšikov zábavy a herných nadšencov tu máme herné ovládače, slúchadlá a ďalšie doplnky, ktoré zlepšujú herný zážitok a umožňujú hranie na vyššej úrovni. Pre kreatívnych jednotlivcov tu sú digitálne perá a grafické tablety, ktoré vám umožňujú vyjadriť svoju kreativitu a umenie v digitálnom prostredí.

Všetky naše produkty príslušenstva pre počítače a notebooky sú starostlivo vybrané s ohľadom na kvalitu, spoľahlivosť a inováciu. Nech ste profesionál, študent, hráč alebo kreatívna duša, nájdete u nás riešenia, ktoré posunú vaše počítačové skúsenosti na novú úroveň. Investujte do príslušenstva, ktoré prinesie efektívnosť, pohodlie a zábavu do vášho digitálneho života.

Najpredávanejšie

183 položiek celkom
Pamäťová karta (US-ZB115) - vysokorýchlostná, TF karta 4G, s adaptérom - čierna
€9,90 –20 %
€7,90 / ks

Ponorte sa do sveta rýchleho a spoľahlivého ukladania dát. S...

KF232267
(2 pack) Laptop Holder (LUZC000013) - Folding Feature, Adhesive, Zinc Alloy - Grey
€16,90 –17 %
€13,90 / ks

Stojan na notebook Tech-Protect poskytuje vyšší komfort práce a ovplyvňuje lepšie chladenie...

KF2311528
Klávesnica Transparent Discovery Edition (S55) - bezdrôtová, Bluetooth, 500 mAh - Candy Green
€36,90 –13 %
€31,90 / ks

Klávesnica je vybavená 500 mAh batériou, táto klávesnica...

KF2312049
Laptop Sleeve (A13F2D1) - with Corner Armor and Military-Grade Protection, 16″ - Black
€50,90 –15 %
€42,90 / ks

Toto puzdro je vybavené ochrannými rohmi Armor. Jednoduchý a...

KF2313627
Laptop Sleeve (A13C2D1) - with Corner Armor and Military-Grade Protection, 13″ - Black
€46,90 –14 %
€39,90 / ks

Toto puzdro je vybavené ochrannými rohmi Armor . Jednoduchý a...

KF2313628
Laptop Sleeve (A13D3D1) - with Corner Armor and Military-Grade Protection, 13.5″ - Black
€46,90 –14 %
€39,90 / ks

Toto puzdro je vybavené ochrannými rohmi Armor. Jednoduchý a...

KF2313629
(2 pack) Laptop Holder (LUZC000012) - Folding Feature, Adhesive, Zinc Alloy - Silver
€16,90 –17 %
€13,90 / ks

Stojan na notebook Tech-Protect poskytuje vyšší komfort práce a ovplyvňuje lepšie chladenie...

KF2311527
Držiak na notebook - skladací, nastaviteľný - strieborný
€17,90 –16 %
€14,90 / ks

Moderný a elegantný dizajn. Držiak je ľahký a...

KF232348
Hore
Ďalšie produkty