Klávesnice a myši

Hľadáte ideálne príslušenstvo, ktoré by vám umožnilo efektívnejšie a pohodlnejšie pracovať na vašom počítači? V našej kategórii Klávesnice a myši pre PC nájdete široký výber produktov, ktoré vás potešia svojou kvalitou, dizajnom a funkčnosťou.

#showmore#

Keď príde na výber klávesnice a myši pre PC, existuje nespočetné množstvo možností, ktoré môžu vyhovieť rôznym potrebám a preferenciám užívateľov. Dovoľte nám ponúknuť vám prehľad o tom, čo je na trhu dostupné a aké inovatívne funkcie môžete očakávať.

Klávesnice pre PC sú základom každej pracovnej stanice. Od jednoduchých modelov po tie najsofistikovanejšie, sú nevyhnutným doplnkom pre efektívnu prácu alebo zábavu. Herné klávesnice, napríklad, sú špeciálne navrhnuté s rôznymi funkčnými klávesmi a často aj s podsvietením, ktoré zvyšuje zážitok z hrania.

Ak hľadáte klávesnicu, ktorá šetrí vaše zápästie, ergonomické klávesnice sú tým správnym riešením. S ich unikátnym tvarom a dizajnom môžete pracovať pohodlnejšie a dlhšie bez bolesti.

Multimediálne klávesnice sú vybavené špeciálnymi tlačidlami pre rýchly prístup k obľúbeným aplikáciám, ako sú prehrávače hudby alebo internetové prehliadače. Pre tých, ktorí potrebujú vykonávať zložitejšie akcie, klávesnice s makro tlačidlami sú ideálnym riešením.

Myši pre počítače sa neustále vyvíjajú. Od optických k laserovým myšiam, technológia je rôznorodá a ponúka precízne sledovanie. Modely s viacerými tlačidlami umožňujú užívateľom prispôsobiť si svoje zariadenie tak, aby vyhovovalo ich individuálnym potrebám. S funkciou nastaviteľného DPI, môžete upravovať citlivosť myši podľa toho, čo práve robíte, či už ide o grafický dizajn alebo intenzívne hranie hier.

Bezdrôtové klávesnice a myši ponúkajú výhody mobility a čistoty pracovného priestoru, pretože eliminujú potrebu káblov. Na druhej strane, pre tých, ktorí dávajú prednosť spoľahlivým pripojeniam, klávesnice a myši s USB pripojením sú stále populárnou voľbou.

V súčasnosti je veľký dopyt po mechanických klávesniciach vďaka ich presnému a pohodlnému stlačeniu kláves. A ak hľadáte ticho pri práci, investujte do klávesnice s tichým stláčaním – vaši kolegovia vám za to poďakujú!

Na záver, pri výbere správnej klávesnice či myši, urobte si domáce úlohy. Zvážte, čo najviac vyhovuje vašim potrebám a začnite si užívať lepší počítačový zážitok.

Klávesnice sú základným pilierom každej práce na počítači. Či už hľadáte ergonomicky navrhnutú klávesnicu na dlhé hodiny práce alebo klávesnicu s podsvietením pre nočné hranie hier, náš sortiment vás nezostaví na pochybách. Na druhej strane, presná a rýchla myš môže výrazne zvýšiť vašu produktivitu a zlepšiť zážitok z hrania hier.

V tejto kategórii nájdete produkty od popredných výrobcov, ktorí sa zameriavajú na vysokú kvalitu a inovatívnosť. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete drôtové alebo bezdrôtové príslušenstvo, ponúkame výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy pohodlia a výkonu.

Ponorte sa do sveta klávesníc a myší pre PC a objavte príslušenstvo, ktoré vás posunie o krok vpred vo vašej práci či zábave. Optimalizujte svoj pracovný alebo herný setup s najlepším, čo ponúka trh v oblasti PC príslušenstva.

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
Klávesnica Transparent Discovery Edition (S55) - bezdrôtová, Bluetooth, 500 mAh - Candy Green
€36,90 –13 %
€31,90 / ks

Klávesnica je vybavená 500 mAh batériou, táto klávesnica...

KF2312049
Bezdrôtová myš (90374) - tenký dizajn, duálny režim, nastaviteľné DPI (1000-4000) - zelená
€20,90 –14 %
€17,90 / ks

Myš je navrhnutá s dôrazom na tenký a elegantný dizajn. S...

KF239558
Bezdrôtová myš (90373) - tenký dizajn, duálny režim, nastaviteľné DPI (1000-4000) - sivá
€20,90 –14 %
€17,90 / ks

Myš je navrhnutá s dôrazom na tenký a elegantný dizajn. S...

KF239559
Klávesnica Transparent Discovery Edition (S55) - bezdrôtová, Bluetooth, 500 mAh - Dark Night Black
€36,90 –13 %
€31,90 / ks

Klávesnica je vybavená 500 mAh batériou, táto klávesnica...

KF2312048
Bezdrôtová myš (90372) - tenký dizajn, duálny režim, nastaviteľné DPI (1000-4000) - čierna
€20,90 –14 %
€17,90 / ks

Myš je navrhnutá s dôrazom na tenký a elegantný dizajn. S...

KF239630