Káblové redukcie pre PC a audio

V kategórii Káblové redukcie pre PC a audio nájdete širokú škálu vysokokvalitných redukčných káblov navrhnutých pre spojenie vašich počítačových a audio zariadení. Naše redukcie sú ideálne pre pripojenie rôznych audio a PC komponentov, či už potrebujete prepojiť slúchadlá s mikrofónom alebo pripojiť staršie zariadenie s novými portami. Vyberte si spoľahlivé káblové riešenia pre bezproblémovú kompatibilitu a kvalitný prenos signálu.

#showmore#

V dnešnej dobe digitálnej technológie je spoľahlivý prenos dát medzi zariadeniami kľúčový. Predstavte si svet, kde je pripojenie medzi vašim počítačom a obľúbeným audio zariadením komplikované alebo dokonca nemožné. Vďaka rôznym druhom káblových redukcií je tento svet len vzdialenou fantáziou.

Káblové redukcie a redukčné káble pre PC sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti či kancelárie. Či už potrebujete audio redukčné káble na prepojenie vašich slúchadiel s počítačom alebo 3,5mm redukčné káble na pripojenie mobilného telefónu k reproduktorom, vždy je dôležité vybrať si kvalitné a kompatibilné riešenie.

Aj pre tých, ktorí sa stretávajú s potrebou pripojenia starších zariadení k moderným, sú tu riešenia ako VGA na HDMI redukce. Tieto redukcie umožňujú hladký prenos obrazu medzi rôznymi generáciami zariadení. Rovnako dôležité sú aj USB káblové redukcie, ktoré nám umožňujú pripojiť rôzne USB zariadenia s rozličnými konektormi.

Pre milovníkov hudby sú tu redukčné káble pre slúchadlá a audio adaptéry, ktoré zabezpečujú, že vaše audio zariadenia sú vždy pripravené na pripojenie bez ohľadu na to, aký vstup či výstup majú.

Kvalita je v oblasti káblových redukcií kľúčová. Preto je dobré siahnuť po kvalitných káblových adaptéroch, ktoré zabezpečia dlhú životnosť a spoľahlivý prenos signálu. Kompatibilné káblové redukcie zase zaručujú, že nebudete mať problémy s pripájaním rôznych zariadení.

Zhrnutím, pripojenie PC a audio zariadení nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka širokej škále dostupných redukčných káblov a adaptérov môžete vytvoriť spoľahlivé a funkčné riešenie pre akýkoľvek scenár. Investujte do kvalitných a kompatibilných redukcií a užite si bezproblémovú komunikáciu medzi vašimi zariadeniami.

Najpredávanejšie

43 položiek celkom
Čítačka a adaptér kariet (GS12) - Lightning na USB, Lightning, SD, MicroSD - biela
€18,90 –15 %
€15,90 / ks

S Lightning na USB konektor môžete jednoducho pripojiť svoj iPhone...

KF235527
Audio adaptér Qiyin (WXQY-01) - Bluetooth, Aux Jack 3,5 mm - čierny KF239042
Čítačka a adaptér kariet (GS11) - Lightning na SD, MicroSD - biela
€15,90 –18 %
€12,90 / ks

S Lightning konektorom  môžete jednoducho pripojiť svoj iPhone alebo iPad k...

KF234465
p appn7dtcap004 (1)
Výpredaj
€15,90 –31 %
AUX pre iPhone s nabíjaním
Skladom posledné kusy (>5 ks)
€10,90 / ks

Aux výstup pre iPhone s nabíjaním.

P004_GOLD
Hore
Ďalšie produkty